O nas

Od 2017 roku hotelem Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club zarządza jeden z wiodących operatorów turystycznych na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego – “Prestige Travel and Tourism”.
“Prestige Travel and Tourism“ obsługuje dziesiątki tysięcy turystów rocznie w kompleksach wypoczynkowych Złote Piaski i Słoneczny Brzeg, a od niedawna i w Sofii. Założona w 2007 roku firma “Prestige Travel and Tourism“ jest ekskluzywnym partnerem jednych z najwiekszych operatorów turystycznych w Izraelu, a jako taki określa główne parametry i standardy jakości i obsługi na turystycznym rynku w Izraelu. “Prestige Travel and Tourism“ ma wiodącą rolę na izraelskim rynku w Bułgarii, obejmyjąc 70% tego rynku.
Zarządzając niniejszym hotelem Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club, “Prestige Travel and Tourism“ oferuje nowoczesny, całkowicie odnowiony czterogwiazdkowy rodzinny hotel. Specjalna troska o klienta oraz wysoka jakość oferowanych przez nas usług turystycznych – to nasze priorytety.
Zapraszamy do nowego eleganckiego Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club. U nas Ty i Twoje dzieci poczujecie się wyjatkowo.